Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Otomol Merter, Borusan Otomotiv BMW, MINI, Land Rover Yetkili Servisi

Günlük Araç Kiralama
Aracınızın serviste kaldığı günlerde ulaşım sıkıntısı çekmemek için, Otomol Merter’in size özel avantajlarla sunduğu “Günlük Araç Kiralama” hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yol Yardım Hizmeti
Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Otomol Merter Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Aracınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı’nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

Lastik Hizmeti
Otomol Merter’in lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Vale Hizmeti
Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz. Aracınıza bakım ve aksesuar montajı yaptırmak istediğiniz her an vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde aracınız arzu ettiğiniz yerden alınarak işlemleri tamamlanacak ve talep ettiğiniz yere ulaştırılacaktır.

Hızlı Servis (Pit Stop)
Toplam işçilik süresi bir saati geçmeyen işlemleriniz için, aracınıza atölyemizin ayrı bir bölümünde hızlı servis hizmeti verilmektedir. Sadece belirli işlemleri kapsayan bu hizmetimiz için randevu almanız gerekmez ve böylece araç kabul ve teslimat gibi rutin servis süreçleriyle vakit kaybetmezsiniz.

TOP-UP Paketi
Borunsan Otomotiv Yetkili Servisi Otomol Merter şubesinden satın alabileceğiniz TOP-UP paketi ile 12 ay boyunca kullanım kaynaklı azalan motor bölmesindeki sıvıları (motor yağı, antifrizli soğutma suyu, cam suyu, fren hidroliği ve direksiyon hidroliği) ücretsiz olarak ve sayı sınırı olmaksızın tamamlatabilirsiniz.

Araç Kaplama
Kusursuz işçilik ve Otomol Merter’e özel tekniklerle uygulanan araç kaplama hizmeti, aracın belli bir parçasında ya da dış yüzeyinin tamamında uygulanan ve geri alınabilir renk değişim uygulamalarını kapsamaktadır. Kaplama yapılmış aracınız, hava ve dış koşullar sebebiyle oluşabilecek pek çok zarardan korunur ve boyası ilk günkü ışıltısını uzun süre korur.

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri
Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:30 - 19:00

Salı

08:30 - 19:00

Çarşamba

08:30 - 19:00

Peşembe

08:30 - 19:00

Cuma

08:30 - 19:00

Cumartesi

08:30 - 19:00

Pazar

-

Firmaya Mesaj Gönder
Yukarı Git