Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Gülsan Holding kuruluşu olan TFİLO güçlü finans yapısı ve profesyonel kadrosuyla filo kiralama sektöründe …

Bağlı bulunduğumuz Gülsan Holding 1976 yılında kurulmuş hızla büyümeye ve yeni alanlarda yatırım yapmaya devam etmektedir. Halıda ‘Kaşmir’ markasıyla adını dünya pazarlarına yazdıran, enerji, halı, iplik başta olmak üzere birçok sektörde kendisini kanıtlayan Gülsan Holding GAZİANTEP’te 1976 yılında küçük bir tesiste 30 kişiyle sünger yatak üretimiyle işe başlamış ve birçok ilke imza atarak 100 milyon dolarlık ihracat hedefine ulaşıp, 2 bin kişiye istihdam sağlamıştır.

Gülsan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Gülsan Sentetik Dokuma, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan “Türkiye’nin Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” arasında 130. sıraya yer alırken, özel şirketler kategorisinde 122. sırada yer aldı.

Şirketimiz TFİLO markası ile uzun dönem araç kiralama hizmeti de vermektedir. Uzman kadrosu ile tüm araç markalarında da otomobil ve hafif ticari araç olmak üzere faaliyet göstermektedir. Çeşitli araç markalarında hem otomobil hem hafif ticari araç da uzun dönem araç kiralama konusunda şirketlere en uygun çözümleri sunmaktadır. Müşterilini bir iş ortağı olarak gören TFİLO hizmet verdiği değerli müşterileri ile uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiştir.

Firmaya Mesaj Gönder
Yukarı Git